Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Chcete sledovat novinky v naší nabídce nemovitostí, máte zájem o aktuality v problematice realitního trhu nebo Vás zajímá činnost realitní kanceláře TAXIS REALITY CZ? Tyto informace i další zajímavosti naleznete na naší facebookové stránce:

KONTAKTY

TAXIS REALITY CZ s.r.o.
Horova 36
500 02 Hradec Králové
tel: +420 603 446 198, +420 603 573 803
napište nám
email: taxisreality@seznam.cz
web: www.taxisreality.cz

NOVINKY

arr3Nové nabídky pronájmů v Hradci KrálovéPřipravili jsme pro Vás nabídku dvou bytů k pronájmu v Hradci Králové. Prohlídky jsou možné od...

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujala Vás konkrétní položka nabídky a zajímají Vás další informace nebo chcete domluvit termín prohlídky? Máte zájem o naše služby?

Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE a my Vás budeme kontaktovat.


O NÁS
O SPOLEČNOSTI

Realitní kancelář TAXIS REALITY je zprostředkovatelem prodeje/koupě a pronájmů všech typů nemovitostí. Společnost zajišťuje komplexní služby na trhu nemovitostí, včetně právního poradenství. Působíme převážně v rozsahu oblasti východních Čech, především v hradecko-pardubické aglomeraci. V případě zájmu klienta nabízíme pomoc se zprostředkováním finančních služeb.

Naším krédem je solidnost, profesionalita a spolehlivost a cílem našeho konání je spokojený klient, který uspoří nejen své peníze, ale i svůj čas.

Našim klientům nabízíme komplexní služby při vlastnických či uživatelských změnách nemovitostí.  Úzce spolupracujeme s dalšími specialisty v souvisejících oborech a i jejich prostřednictvím nabízíme široké portfolio služeb souvisejících a navazujících na realitní činnost.

Díky spolupráci s advokátem, se kterým spolupracujeme při všech zakázkách, nabízíme i řešení obtížných a komplikovaných případů, kdy na nemovitosti např. váznou dluhy či exekuce. Úzce spolupracujeme s architektonickým ateliérem nabízejícím kompletní služby při projektové přípravě stavebních záměrů, stavebních úprav, návrhů provozního uspořádání nebo architektonického řešení interiérů. Další související službou zajišťovanou ve spolupráci s projektantem je inženýrská činnost vedoucí k získání všech administrativních povolení pro stavební činnost.  Pro vlastní realizace Vašich záměrů doporučíme prověřené dodavatele. V součinnosti s obchodním partnerem zajistíme cenově zvýhodněné měření radonu v objektech i z podloží pozemků.

Jako speciální službu nabízíme průběžné sledování územně plánovací dokumentace kraje a obce (ÚPD – územní plán obce, příp. regulační plán), ve které se Vaše nemovitost nachází. Při jejich změnách Vás budeme informovat o dopadech na Vaše vlastnictví (nemovitosti), budeme sledovat termíny jednotlivých projednání při všech fázích pořizování ÚPD a doporučíme Vám možný a vhodný postup ve věci. Také Vám pomůžeme s žádostí na změnu územního plánu, pokud Vám nevyhovují podmínky, které platný územní plán stanovuje.

Věnovat se Vám budou proškolení makléři, jejichž prioritami jsou kvalita odvedené práce, pozitivní reference společnosti, serióznost, osobní přístup ke klientovi a diskrétnost. Věnovat se Vám budou Ing. Pavel Petrů st. a Ing. Pavel Petrů ml.

V případě Vašeho zájmu o námi poskytované služby se na nás můžete obrátit telefonicky či emailem, případně je možné navštívit jednu z našich kontaktních kanceláří v Hradci Králové nebo v Pardubicích. Jednání mohou probíhat i v místech určených klientem, tedy klient nemusí cestovat za námi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Za TAXIS REALITY

Pavel Petrů st. a Pavel Petrů ml., jednatelé společnosti

 


Máte zájem o naše služby, zajímají Vás další informace? Napište nám prostřednictvím tohoto formuláře a my Vás budeme kontaktovat:
Váš požadavek nebo dotaz: *
Váš email:
Vaše telefonní číslo:
Opište text z obrázku: *
captcha