Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Chcete sledovat novinky v naší nabídce nemovitostí, máte zájem o aktuality v problematice realitního trhu nebo Vás zajímá činnost realitní kanceláře TAXIS REALITY CZ? Tyto informace i další zajímavosti naleznete na naší facebookové stránce:


Úvod » Rodinné domy k prodeji » Prodej rodinného domu v Sendražicích


    

Prodej rodinného domu v Sendražicích

Novostavba RD - 10km od HK

již není v nabídce

 

Číslo produktu: N_450

V obci Sendražice nabízíme prodej rodinného domu se samostatně stojícím objektem dvougaráže a dílny/kanceláře a zahradou


Základní informace:

 • prodej RD vč. samostatné garáže a zahrady (celková plocha pozemků 1079 m2)
 • zděná novostavba RD o 2 NP – před dokončením
 • zastavěná plocha 124 m2, celková podlahová plocha místností 193 m2
 • dispozice 1.NP – obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (44 m2), spíž, pokoj – pracovna (14 m2), technická místnost, koupelna se sprchovým koutem a wc, šatna, zádveří, vstupní hala se schodištěm, 2x terasa
 • dispozice 2. NP (podkroví – šikmé střechy) – ložnice se samostatnou šatnou (14 + 11 m2), 2x pokoj (2x21 m2), koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc, schodiště
 • samostatný objekt dvougaráže a dílny/kanceláře se samostatným vchodem + půda, zastavěná plocha 63 m2
 • záruka na stavbu do roku 2019
 • terén v mírném svahu – příjezdová komunikace na severozápadní straně, orientace zahrady na jihovýchod
 • při realizaci prodeje přes naši kancelář je možné nabídnout cenově zvýhodněné služby architekta pro návrh dokončovacích prací, architektonický a designerský návrh interiérů vč. návrhu rozmístění nábytku, návrhu úložných prostor a barevného a materiálového řešení, návrh zahrady

Podrobné informace:

Obec Sendražice se nachází přibližně 10km severně od centra Hradce Králové. Cca 2 km východně od obce je plánováno pokračování dálnice D11 (úsek HK – Jaroměř), která ještě zlepší dopravní dostupnost lokality. Předmětný RD je situován v klidné části obce, mimo hlavní průjezdnou komunikaci na jihozápadním okraji zástavby sídla. V obci je základní občanská vybavenost, vyšší je dostupná v blízkých Smiřicích a hlavně v Hradci Králové.

Stavba RD je před dokončením, závěrečné práce budou řešeny v režii a dle záměrů a představ nového majitele. Objekt s garáží je dokončen, osazena jsou garážová vrata na elektrický pohon.

Objekt je zděný (porotherm), zateplený (polystyren) s dřevěným krovem, možnost napojení na vodovod, elektro a plyn, kanalizace bude napojena na vlastní ČOV. Vytápění je možno řešit na základě možnosti připojení na plynovod např. plynovým kondenzačním kotlem, nebo je možno řešit jiným způsobem (tepelné čerpadlo), stavebně je připravena instalace krbových kamen či krbu v obývacím pokoji. Schodiště je obložené dřevem, dostatečná velikost oken zajišťuje příjemné parametry oslunění. Směrem do zahrady je připravena terasa s přímým vstupem z obývacího pokoje posuvnými dveřmi.

Energetická náročnost budovy – třída C – úsporná.

Objekt i zázemí je z dispozičních hledisek řešeno velmi komfortně, tj. ne na minimální rozměry, ale uživatelsky pohodlně, navrženy jsou kapacitní samostatné úložné prostory (2 šatny, spíž, schodišťová hala, půda nad garáží).

V současné době jsou pozastaveny kompletační práce. Jsou dokončené všechny rozvody instalací, omítky vč. výmalby, schodiště, dlažby v chodbě a technické místnosti v přízemí, podomítkové splachovací systémy, rozvody elektro, topení, vodovod, kanalizace, plynu (pro možnost instalace plynového kotle), dveře včetně zárubní, výlez do půdního prostoru, exteriérové části stavby.

Budoucí vlastník bude muset dle svých představ řešit podlahy v pokojích, obklady koupelen a zařizovací předměty, kuchyňskou linku, radiátory a zdroj tepla, obklad terasy, provedení vlastních přípojek (přípojka plynu - v závislosti na zvoleném způsobu vytápění, nutná instalače domovní ĆOV na kanalizační přípojku), terénní úpravy, zpevněné přístupové cesty z hranice pozemku, oplocení.